Зустріч зі стейкхолдерами: ГО “Світанок-ІФ”

30 листопада відбулася зустріч викладачів кафедри з головою громадської організації «Світанок-ІФ» Анастасією Голинською.
Предметом обговорення стали питання реалізації угоди, яка нещодавно була підписана з ГО “Світанок-ІФ” та університетом.
Серед них:  забезпечення якості професійно-практичної підготовки студентів кафедри професійної освіти та інноваційних технологій, які навчаються за освітніми програмами “Спеціальна освіта (Логопедія)”, “Дитяча психологія та психологічна практика”;  взаємна участь у наукових дослідження та апробація їх результатів у навчальний процес університету, освітню та практичну діяльність ГО «Світанок-ІФ»; створення нових інтелектуальних електронних ресурсів та спільна просвітницька робота у сфері інклюзії.