Психологія – Новини

27 лютого 2020 року

Телеміст

Вечір сьогодні видався дуже навіть англомовний! Сміливі, розумні, дотепні і компетентні студенти ПНУ захоплено комунікували із відкритими, спостережливими і досвідчиними студентами RUSH University of Chicago. Це стало можливим завдяки органіхаційним талантам нашоі чудової колеги dr. Allison Wainer.
Говорили про улюблені курси, які вивчаються на ОП “Дитяча психологія та психологічна практика” та “Спеціальна освіта (логопедія)’, про навчальний клінічний досвід в університеті та поза ним, про участь та організацію наукових досліджень, про традиції волонтерства в Україні та США, про кураторів груп та їх функції та ще багато цікавого. Таке собі коротеньке стажування вийшло ? Дякуємо за гостинність Центр інноваційних освітніх технологій PNU Ecosystem, а також Mikl Kotyk за пролонгований робочий день.