Продовження співпраці зі стейкхолдерами: ІРЦ Івано-Франківської міської ради та ГО “Глухота не вирок”

9 грудня 2020 року відбулася зустріч викладачів та студентів кафедри зі стейкхолдерами на потенційних базах практики студентів.

Предметом обговорення стали питання реалізації угод, які були підписані університетом із Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр Івано-Франківської міської ради» в особі директора Гретчук Зореслава Ярославівни та ГО “Глухота не вирок” в особі голови правління Заставної Ольги Михайлівни.

Серед них:  забезпечення якості професійно-практичної підготовки студентів кафедри професійної освіти та інноваційних технологій, які навчаються за освітніми програмами “Спеціальна освіта (Логопедія)”, “Дитяча психологія та психологічна практика”;  взаємна участь у наукових дослідження та апробація їх результатів у навчальному процесі університету, освітню та практичну діяльність інституцій, з якими активно, попри карантинні обмеження, співпрацюємо.