Участь у програмі “РАЗОМ 2020: он-лайн курс з підтримки інклюзії в Україні”

Упродовж 2829 листопада 2020 року завідувач кафедри Оксана Джус продовжила навчання в он-лайн форматі в рамках ґранту Програми «РАЗОМ 2020: он-лайн курс з підтримки інклюзії в Україні», організаторами якого є ГО «Освіторія» та ГО «Бачити серцем».

Під час опрацювання 5-го модулю «Дошкільна інклюзивна та загальна освіта дітей з СДУГ, дислексією, порушеннями мовлення та Синдромом Дауна» організатори програми – Наталя  Гладких, Олеся Яскевич і Наталія Каташинська, спільно з лекторами Тамарою Грабовською, Катериною Яценко, Ольгою Драговоз, Тетяною Михайленко та іншими учасниками долучилися до вивчення таких тем: «#Dyshelp. Дислексія та інші дис.-. Що їх поєднує і як їх побачити», «Види мовленнєвих порушень у дітей та особливості роботи з ними», «Діти з СДУГ. Корекційно-розвиткова робота та нейропсихологічні комплекси в інклюзивному просторі», «Особливості змішаного навчання дітей з Синдромом Дауна».