Міжнародна конференція «Безпека в кризових ситуаціях у прикордонних регіонах Польщі та України»

Упродовж 17-18 листопада 2022 року  завідувач кафедри Оксана ДЖУС у складі делегації викладачів університету взяла участь у Міжнародній конференції «Безпека в кризових ситуаціях у прикордонних регіонах Польщі та України» в Люблінському католицькому університеті Івана Павла ІІ (Республіка Польща).
За словами Ректора Ігоря ЦЕПЕНДИ, “в умовах війни ми в першу чергу звертаємо увагу на військову безпеку. Але мілітарна безпека – це небезпека для безпеки екологічної, культурної, міграційної, соціальної. Польща не лише однією з перших простягнула нам руку допомоги, коли розпочалась повномасштабна війна, але й багато років перед цим активно докладала зусиль, підтримуючи спільні проєкти щодо швидкого реагування на великий спектр викликів безпеці. Це приклад багаторічного створення механізму безпеки, який не є проблемою однієї країни, а усієї європейської спільноти».