Зустріч студентів з білоруським письменником та перекладачем Міколою Адамом

25 вересня 2019 року з ініціативи професора Ольги Деркачової за сприяння кафедри відбулася зустріч студентів 4 курсу спеціальності “Дошкільна освіта” ОР “бакалавр”з білоруським письменником та перекладачем Міколою Адамом.

Пан Мікола розповів про особливості розвитку білоруської літератури, зокрема літератури для дітей. На зустрічі були присутні друзі поета, івано-франківські автори Мар’яна Сурмачевська та Олександр Букатюк.

Студенти мали можливість послухати вірші білоруською в авторському читанні. Майбутні педагоги розпитували Міколу Адама і про літературні часописи, і про політику книговидання, і про письменницькі спілки, і про щоденний побут і були щиро вдячні письменнику за цікаву, невимушену і теплу розмову.