Всеукраїнський форум з нагоди Дня позашкілля

25 вересня 2019 року завідувач кафедри Оксана Джус долучилася до урочистостей Всеукраїнського форуму з нагоди Дня позашкілля.

Захід організовано Міністерством світи і науки України спільно з Національним педагогічним університетом ім. М.П.Драгоманова та Міжнародною асоціацією позашкільної освіти. Участь у форумі взяли експерти-науковці, представники МОН України, члени правління Міжнародної асоціації позашкільної освіти та делегації працівників галузі зі всіх областей України.

Під час роботи зосередили увагу на пріоритетних питаннях діяльності позашкілля: підвищення якості позашкільної освіти, інклюзивного навчання як забезпечення рівного доступу до якісної позашкільної освіти, фінансування як важлива умова забезпечення якості позашкільної освіти.