Навчальні тренінги проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання»

З 13 травня 2019 року тривала тижнева серія навчальних тренінгів у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д.Ушинського, які проходили в рамках реалізації проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) – № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP (Програма ЄС Еразмус +, КА2 – Співпраця задля інновацій та обміну кращими практиками, Розвиток потенціалу вищої освіти).

Завідувач кафедри Оксана Джус (Oksana Dzhus) і професор кафедри, керівник академічної групи проекту, Олена Будник (Ellen Budnyk) взяла участь у навчальних тренінгах для українських університетів-партнерів, які провели науковці-колеги з Кіпрського університету.

Предметом навчання та активних дискусій стали питання щодо використання та впровадження інноваційних методів викладання, зокрема проведення навчальних експериментів у групах, представлення та обговорення створених навчальних середовищ на платформі Go-Lab, використання цифрових інструментів для розвитку критичного мислення, особливості практико-орієнтованого навчання майбутнього вчителя та ін.

Щира вдячність колегам-партнерам з Кіпрського університету (Marios Papaevripidou) за надану можливість підвищити фахову майстерність, а колегам з Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського – за гостинність та комфортні умови для професійного зростання!

Більш детально