Участь завідувача кафедри у конференції “Економічне майбутнє України”

5 квітня 2019 року завідувач кафедри Оксани Джус взяла участь у конференції “Економічне майбутнє України”, організованої Українською асоціацією Римського клубу в UNIT.City (першому інноваційному парку в Україні, одному із найбільших центрів інновацій у Центрально-Східній Європі).

На ній, зокрема, розмірковували про нове тлумачення інновацій як шляху до екосистеми та освіта для “валового національного щастя”, яке важливіше за ВВП (від екс-міністра освіти Королівства Бутана Тхакура Поудела (Thakur S. Powdyel) – автора стратегії “зеленої школи”, що стала одним із інструментів побудови щасливої нації).

Серед унікальних спікерів: Ерік Райнерт – всесвітньо відомий норвезький економіст та дослідник економічної історії, випускник Гарвардської школи бізнесу (МВА) та Корнуельського університету (Ph.D), професор технологій управління та стратегій розвитку Талліннського технічного університету Естонії, голова міжнародного фонду «Інший канон» (The Other Canon Foundation), Голова Консультаційної ради Центру розвитку ринкової економіки (CMD-Ukraine),
Ернст Ульріх фон Вайцзеккер – німецкий учений-фізик і політик, депутат Бундестагу, засновник і президент (1991-2000) Вуппертальського інституту і член Римського клубу з 2001 р., співголова Римського клубу (2012 – 2018).