Перший випуск магістрів кафедри професійної освіти та інноваційних технологій

Упродовж 17-21 грудня тривала робота екзаменаційної комісії із захисту дипломних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти студентів спеціальності «Початкова освіта» та “Дошкільна освіта”.

Усі 66 студентів за результатами захистів успішно захистили наукові роботи і їм було присвоєно освітній рівень «магістр».

Динамічні й насичені подіями п’ять днів захистів дипломних робіт уже позаду, уже історія… А попереду ще чимало досягнень і успіхів. Будуть інші мрії, плани, завдання. Але ці миті назавжди закарбуються у пам’яті…

І увесь світ відкритий для пізнання, підкорення, подорожей, здійснення мрій. Яким буде оце життя після? Ніхто не знає. Але хай воно буде щасливим!

В добру путь у новому році в новому статусі МАГІСТРІВ, дорогі наші студенти-колеги!