Випускники-магістри кафедри професійної освіти та інноваційних технологій стали членами Осередку Фонду Випускників України Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Випускники-магістри кафедри долучилися до когорти Осередку Фонду Випускників України, ставши його членами, та підтримали ініціативу організації створення Освітнього простору Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки (модернізація ауд. 108 а).

Інформуємо всім охочим підтримати ініціативу кафедри, що фондувати можуть не тільки власне випускники, а й їх симпатики, усі, хто хоче бути корисними університетові: https://alumnifund.org/uk/branches/pnu

Заповнити аплікаційну форму випускника можна за посиланням

Команда кожного Осередку Фонду Випускників України – це віддані своїй справі люди, які підтримують зв’язок між університетом та його випускниками. До неї можуть долучатись як студенти і працівники, так і самі ж випускники альма-матер, а єдина вимога до кандидатів – це внутрішня мотивація та готовність активно працювати на благо осередку й університету в цілому.

Сьогодні в команді нашого осередку є шестеро людей, серед них – і завідувач кафедри Оксана Джус, які заснували та розвивають його на волонтерських засадах. Вони спільно працюють над тим, аби сформувати єдину базу випускників Прикарпатського університету та налагодити ефективну комунікацію із ними як потенційними доброчинцями та меценатами. Запрошуємо долучатись до нашої команди і спільно творити майбутнє найбільшого ДВНЗ Прикарпаття!

Для уточнення деталей можна звернутися за тел. (063) 240-64-31 або (097) 451-97-15

Зауважимо, що створення Осередку Фонду випускників України у Прикарпатському університеті – власне студентська ініціатива впровадження західних традицій у своїй Alma Mater. Його метою є створення однієї з найбільших мереж випускників нашої держави і надання можливості усім охочим підтримувати і фондувати потреби університету та розширювати міжнародну співпрацю.

Адже не можна досягти успіху без віри у те, що робиш, чим займаєшся, де працюєш, кого виховуєш і навчаєш.

Ми переконані, що Осередок Фонду випускників України у Прикарпатському національному університеті має стати нашим спільним проектом.

У цьому контексті вважаємо за потрібне навести слова президента Естонії Керсті Кальюлайд – випускниці Тартуського університету, яка очолює його раду і є першою жінкою-президентом Естонії. Вона стверджує, що не треба бути багатою країною, щоб стати першими в діджиталі (нагадуємо, що саме естонці були одними із творців Скайпу): “Кажуть що гроші не мають національності. Але Скайп після успіху продовжують розвивати бізнес-екосистему в Естонії, інвестувати в Естонію. І я дуже вдячна їм за це”.

Власне вдячність і т зв. “giving back culture”: тобто, коли Ти закінчив університет – віддаєш йому, коли Ти досяг успіху – віддаєш країні на знак вдячності.

Вважаємо, що це є одним із рецептів розбудови успішного закладу вищої освіти і міцної держави.

Долучайтеся до Осередку Фонду Випускників України  Прикарпатському університеті.