Співпраця з Бурштинською ЗОШ № 2

3 жовтня 2018 року завідувач кафедри Оксана Джус спільно з проректором з науково-педагогічної роботи Сергієм Шариним та доцентом кафедри Інституту туризму Наталією Чаграк як представники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяла участь у робочій профорієнтаційній поїздці до Бурштинської ЗОШ № 2.

Спільно з педагогічним колективом представники університету обговорили грані співпраці: можливості професійного вдосконалення вчителів, залучення викладачів університету до навчально-виховного процесу як консультантів у підготовці учнівських наукових робіт, лекторіїв та інших форм роботи задля донесення до учнівсько-педагогічної спільноти найновіших наукових здобутків у різних сферах.

Зокрема, делегація вчителів зголосилася взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Професійна підготовка фахівців у вимірі нових освітніх реалій» (11-12 жовтня 2018 р.) та  міжуніверситетському літературно-освітньому воркшопі «Інноваційні підходи у філологічній освіті» (Івано-Франківськ-Мелітополь, 17 – 18 жовтня 2018 р.), які організовує кафедра професійної освіти та інноваційних технологій.