Міжнародне підвищення кваліфікації: зростаємо професійно!

Упродовж жовтня-грудня 2022 року завідувач кафедри Оксана ДЖУС, доцент кафедри Володимир МИЦЬКО й асистент кафедри Галина ЛУКАЧОВИЧ взяли участь у міжнародному підвищенні квалікації.

Воно відбувалося в рамках  навчальної програми для команди тренерів з упровадження інклюзивного навчання та створення безпечного освітнього середовища, ініційованого Міністерством освіти і науки України спільно з Українським благодійним фондом «Коло сім’ї» та за підтримки міжнародної організації «Americares», в рамках Національної програми з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Програма включала:

• навчальну програму для тренерів “Резилієнтні вчителі” (жовтень-грудень 2022, 14 год.),
  • навчальну програму для тренерів “Психологічне консультування техніками КПТ в моделі резилієнтності” (жовтень-грудень 2022, 14 год.),
  • навчальну програму для тренерів “Резилієнтні класи” (жовтень-грудень 2022, 14 год.).