Міжуніверситетська співпраця триває!

У рамках проєкту “PRO студії від професіоналів в ЖДУ імені Івана Франка”  20 грудня грудн 2022 року завідувач кафедри Оксана ДЖУС прочитала гостьову лекцію “Професійна підготовка української молоді в  діаспорі”.

У ній було акцентовано увагу на необхідності вивчення витоків, досягнень, успіхів та проблем створення українського освітнього середовища за межами України на засадах толерантності, гуманізму, патріотизму та політкоректності.

Адже сьогодні  надзвичайно гостро постає проблема освіти вимушених мігрантів, що спонукає  звернення уваги світової науково-педагогічної громадськості до української освіти в діаспорі, осмислення ролі і місця духовного та інтелектуального потенціалу кожної людини, куди б не занесла її доля.