Освітньо-професійна програма “Спеціальна освіта” спеціальності 016.01 Спеціальна освіта (Логопедія) акредитована!

На засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 14.12.2021 р. прийняте рішення про акредитацію освітньо-професійної програми “Спеціальна освіта” спеціальності 016 Спеціальна освіта (016.01 Логопедія) першого бакалаврського рівня.
Безмірна вдячність УСІМ, хто був поруч!
Хай нагадують нам лише кілька, на жаль, зафіксованих фото великої праці народження АБСОЛЮТНО НОВОЇ спеціальності 016.01 Спеціальна освіта (Логопедія) у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника на кафедрі професійної освіти та інноваційних технологій.
БО МИ НІКОЛИ НЕ Є ОДНІ…
Шлях був тривалим, але, переконані, достойним.
Дякуємо УСІМ, хто був поруч-близько-далеко, надихав, підтримував, радив, критикував, аналізував, рецензував, коригував, спостерігав, співчував, активно сприяв і вірив….
І ще: ДУЖЕ ВДЯЧНІ за нових друзів-колег-однодумців і соратників)
Із сильними – крокуємо впевнено!
ДЯКУЄМО!