Відкрита лекція гостьового професора в рамках академічних обмінів

23 вересня 2021 року в рамках програми академічних обмінів студенти спеціальності 016 Спеціальна освіта (016.01 Логопедія) прослухали лекції запрошеного викладача – однієї з провідних фахівчинь України в галузі логопедії, кандидата педагогічних наук, доцента Глущенко Ірини Іванівни на тему «Класифікації дизартрії». Ірина Іванівна була свого часу фундаторкою та деканкою медичного факультету, а нині є доцентом кафедри теорії і методики виховання, психології та інклюзивної освіти КВНЗ «Херсонська академії неперервної освіти».
Високопрофесійна лекторка розкрила студентам теоретичні та практичні аспекти порушення мовленнєвої функції при різних формах дизартрії. Зосередилась на етіології, механізмах і патоґенезі дизартрій та їх симптоматиці в дітей, а також на диференційних підходах до діагностики різних форм дизартрії.