Конкурс для студентів на здобуття стипендії від Благодійного Фонду «Повір у себе»

Вже четвертій рік поспіль Прикарпатський університет спільно з Благодійним Фондом «Повір у себе» успішно реалізує проєкт з надання підтримки студентам із сільської місцевості. Така співпраця відбувається в рамках двостороннього Договору, який був підписаний у 2018 році. За період співпраці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Благодійного Фонду «Повір у себе» підтримку отримали 70 наших студентів з сільської місцевості.

Цьогоріч до конкурсу на здобуття стипендії від Благодійного Фонду «Повір у себе» долучилися і студенти кафедри  Тетяна Зіник (спеціальність 016  “Спеціальна освіта”) та Михайлина Карпів (спеціальність 053 “Психологія”).

Щиро бажаємо перемоги у подальших етапах його випробовувань!