Участь у розширеній нараді Департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА

Участь викладачів кафедри у розширеній нараді Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА.

26 травня 2021 р. завідувач кафедри Оксана Джус і доцент кафедри Володимир Мицько взяли участь у розширеній нараді Департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА з освітянами Івано-Франківщини.

Під час заходу до вчителів-практиків та організаторів освіти було донесено інформацію про освітні програми, що функціонують на кафедрі.
Переконані, що логопеди і дитячі практичні психологи, підготовка яких здійснюється в рамках функціонування освітніх програм “Спеціальна освіта” (Логопедія) та “Дитяча психологія та психологічна практика” будуть успішно реалізовані як фахівці не тільки на Прикарпатті.