Участь викладачів кафедри у Всеукраїнські конференції

20 травня 2021 р. завідувач кафедри Оксана Джус, доценти кафедри Зоряна Ленів та Ірина Кучерак долучилися до організації та проведення ІІ Міжнародної онлайн-конференції «Україно моя вишивана: етнокультуриний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки.

Лейтмотивом науково-практикчного заходу можна означити вислів академіка Георгія Філіпчука: «За словом повинен бути чин: там, де неукраїнізовано, – буде русифіковано» .

Доповідь Оксани Джус – «Інклюзивність    як    характерна    риса    української національної ідентичності»,

Зоряни Ленів  –  «Арттерапевтичні функції вишивання в роботі з дітьми із особливими освітніми потребами».

Ірини Кучерак – “Вишивка без голки як засіб розвитку моторного праксису в дітей із загальним недорозвиненням мовлення”.