Міжнародна співпраця з Варшавським університетом

24 лютого 2021 року завідувач кафедри Оксана Джус взяла участь у культурологічному онлайн-семінарі польських і українських науковців та учасників стипендійної програми Інституту Східноєвропейських досліджень Варшавського університету на базі Інституту наук про культуру Люблінського університету імені Марії Кюрі Склодовської на тему «Етнокультурний феномен Гуцульщини та розвиток гуцульщинознавства в системі освіти України».

Власне, стипендіатом Уряду Республіки Польщі для молодих науковців та учасником стипендійної програми від Інституту Східноєвропейських досліджень Варшавського університету є сьогодні аспірант Прикарпатського національного університету Тарас Паска (також – стипендіат Президента України).

Прикарпатський національний університет відкриває широкі перспективи для наполегливих, творчих і працьовитих.