Початок Проєкту ECHO (Extension for Community Healthcare Outcomes) Університету Нью-Мехіко Health Sciences Center (UNMHSC) в Україні

Викладачі кафедри, доценти Володимир Мицько, Юрій Сидорик, Надія Когутяк, реалізовують Проєкт ECHO (Extension for Community Healthcare Outcomes) Університету Нью-Мехіко Health Sciences Center (UNMHSC) в Україні.

5 лютого 2021 року відбулася презентація проекту, участь в якій взяли також студенти освітньої програми кафедри  «Дитяча психологія та психологічна практика».

Формат «кейс-стаді» дозволив кожному учаснику бути причетним до вирішення ключового питання: “Як налагодити взаємодію та спілкування з ровесниками дитини з аутизмом?”. Зокрема, обговорювалися такі питання:

– створення ситуацій успіху у стосунках з ровесниками шляхом моделювання та репетицій;

– способи обговорення з однокласниками особливостей дітей з аутизмом;

– вибір мотивованих до дружнього спілкування ровесників та часу для неформального спілкування, роль “помічника дитини з аутизмом” у класі;

– вибір комунікативних цілей, як от, “соціальний коментар для ровесника” тощо.