Участь завідувача кафедри Оксани Джус у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Подолання мовних і комунікативних бар’єрів: освіта, наука, культура»

20 листопада 2020 року завідувач кафедри Оксана Джус взяла участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Подолання мовних і комунікативних бар’єрів: освіта, наука, культура» з виступом на пленарному засіданні «Особливості комунікації з дітьми з особливими освітніми потребами у навчально-виховному процесі».

Конференція була організована кафедрою іноземної філології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету спільно з Білоруським державним університетом (м. Мінськ, Білорусь), Загребським університетом (м. Загреб, Республіка Хорватія) та Науково-дослідним інститутом німецької мови (м. Вісбаден, Німеччина). У рамках конференції розглядалися та дискутувалися проблеми, тенденції та інновації у теорії та методиці викладання іноземних мов у немовних ЗВО, зокрема питання віртуальної освіти, її ролі і місця в сучасному освітньому просторі.

Детальніше – за посиланням: https://nau.edu.ua/ua/news/2020/listopad/viii-mizhnarodna-naukovo-praktichna-konferentsiya-podolannya-movnih-i-komunikativnih-bar%E2%80%99eriv-osvita-nauka-kultura.html?fbclid=IwAR1Km_B49c8oJ1k-bxwVv4ip3JXOdR8Lw4EBy_1vuziz2mpSWftASRu1rvE