Міжнародна наукова конференція «Роль інформації та технологій в побудові посткоронавірусного світу»

28 вересня 2020 року завідувач кафедри Оксана Джус взяла участь у пленарному засіданні Міжнародної наукової он-лайн конференції «Роль інформації та технологій в побудові посткоронавірусного світу», яку організовано Вищою технічною школою в Катовіце спільно з Академією державної пенітенціарної служби, Бердянським державним педагогічним університетом, Вищою школою економіки і державного управління в Братиславі, Інститутом дослідження просторового розвитку, Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького, Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова, Національним університетом «Запорізька політехніка», Національним університетом цивільного захисту України, Одеським національним політехнічним університетом, Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова, Харківським національним технічним університетом сільського господарства імені Петра Василенка та Херсонською державною морською академією.