Карантинні дистанційно-освітні будні: дистанційний іспит із логоритміки

Рух. Слово. Музика.

Дистанційний іспит з логоритміки (викладач – доцент кафедри професійної освіти та інноваційних технологій, кандидат педагогічних наук Ленів Зоряна Павлівна) – новий цікавий досвід! Студенти групи СО(з)-1ст ( 016 Спеціальна освіта) не тільки продемонстрували високий рівень теоретичної підкутості, але й проявили креативність у практичних завданнях! Авторські логоритмічні вправи та ігри, інтеграція кінезіології, логопедії та музики в дії! Відразу ж помітно, що українська логопедія матиме достойне майбутнє!

Висновок однозначний: при підготовці фахівців, логопедам потрібно більше вивчати про дію музики, а майбутнім музичним керівникам закладів освіти ввести курс «Основи логопедії», адже логоритміка інтегративна дисціпліна, як ввібрала в себе знання психолого-педагогічних і медичних галузей у призмі музичного мистецтва. Доведено, що заняття з логоритміки є вкрай необхідні усім категоріям дітей із ООП. Та й, в принципі, – всім дітям!