Семінар-практикум з елементами тренінгу «Технології інклюзивного навчання»

2 жовтня 2019 року відбувся 6-годинний семінар-практикум з елементами тренінгу «Технології інклюзивного навчання», організований кафедрою професійної освіти та інноваційних технологій, який провела її доцент,  кандидат педагогічних наук Зоряна Ленів.
Понад 210 студентів-першокурсників нашого університету спеціальності 016 “Спеціальна освіта”, магістрантів кафедри спеціальності “Дошкільна освіта”, асистентів вчителів, психологів, вихователів і педагогів-практиків, працівників ІРЦ, батьків дітей з ООП, викладачів і здобувачів освіти Педагогічного інституту університету та Івано-Франківського коледжу ПНУ згуртували ідеї інклюзії, інклюзивного навчання, теоретичні і практичні аспекти використання технологій інклюзивної освіти у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.
Зорянів Ленів вдалося донести до кожного значущість особистісно орієнтованого підходу до використання різноманітних корекційно-розвивальних методик, конкретних прийомів роботи з учнями для налагодження суб’єкт-суб’єктної взаємодії в інклюзивному класі, впровадження методів арт-терапії, використання тренінгових вправ тощо.