Участь кафедри у проекті «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом»)

Упродовж 23-26 вересня 2019 р. завідувач кафедри Оксана Джус взяла участь в інтенсивному курсі «Педагогіка початкової школи: фінський досвід», розробленому з урахуванням концепції «Нова українська школа» в рамках проекту «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом»).
Хто відчував себе щасливим у класі? Хто бачив щастя в очах учнів?”: так були означені ключові питання-виклики інтенсиву-тренінгу керівником проекту Arto Vaahtokari.
Упродовж чотирьох днів викладачі ЗВО з усієї України відчули себе учнями і дізналися:
? як готують вчителів у Фінляндії
? як заохочувати учнів бути активними учасниками навчання
? які інструменти для оцінювання можна застосовувати
? які є інноваційні підходи для ефективної співпраці між школою і батьками.
Тренерками курсу були з Anni Loukomies і Reetta Niemi, вчительки початкових класів, кандидатки педагогічних наук, супервізорки студентів.