Науково-практичний семінар «Актуальні аспекти корекційної педагогіки, спеціальної психології та реабілітології»

15 лютого 2019 року на кафедрі відбувся міждисциплінарний науково-практичний семінар «Актуальні аспекти колекційної педагогіки, спеціальної психології та реабілітології».

У ньому взяли участь студенти спеціальності “Дошкільна освіта” (ОР “бакалавр” і ОР “магістр”), “Початкова освіта” і “Соціальна робота” (ОР “магістр”), науковці та практики, які у різний час працювали чи працюють на кафедрі, колеги-однодумці: директор Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки Михайло Нагорняк, завідувач кафедри Оксана Джус, професори Надія Луцан, Ольга Деркачова, доценти Володимир Мицько, Лариса Малинович, Юрій Сидорик, Ірина Кучерак, Андрій Редько, Ольга Заставна, викладачі Наталія Никорак, Мар’яна Фіцич, аспірант Прикарпатського університету Тарас Паска та ін.

До кола питань, що обговорювали під час семінару, увійшли:

• “Інклюзивне освітнє середовище як складова реалізації Концепції «Нова українська школа»,
  • “Комплексний підхід у роботі з дітьми раннього віку в умовах деінституалізації спеціальної освіти”, “Специфіка застосування психотерапевтичних технологій у корекційно-реабілітаційному процесі”,
  • “Співмісія спеціального та інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами”,
  • “Нормативно-правове забезпечення інклюзивної освіти в Україні”,
  • “Підготовка кадрів до роботи в умовах інклюзивного освітнього простору (український та зарубіжний досвід)”, “Арт-технології в інклюзивній педагогіці”, “Література та інклюзія”.

Семінар_Інклюзія.-15.02.19-КПОІТ