Звітна наукова конференція науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів та студентів за 2022 рік

Упордовж  5-6 квітня 2023 року в Інституті післядипломної освіти та довузівської підготовки відбулась звітна наукова конференція науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів та студентів за 2022 рік у змішаному форматі: офлайн та онлайн.
 Учасники підсекції професійної освіти та інноваційних технологій ділились науковими ідеями та доробками у сфері професійної підготовки та перепідготовки молоді, освіти дорослих,  логопедії, психології, інклюзії.
Студенти кафедри професійної освіти та інноваційних технологій презентували та обговорювали свої наукові напрацювання.
Дякуємо усім, хто працює в напрямку проведення наукових досліджень та розвитку науки України! 💙💛