Реабілітаційний центр “Моя Надія” – чудовий партнер і база практики для студентів-логопедів спеціальності 016 Спеціальна освіта бакалаврської освітньої програми “Спеціальна освіта” спеціальності 016 Спеціальна освіта спеціалізації 016.01 Логопедія і нової магістерської освітньої програми “Інклюзія в освіті” спеціальності 016 Спеціальна освіта спеціалізації Логопедія, що реалізовуються на кафедрі.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/05/1-1.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/05/2-1.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/05/3.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/05/4.jpg)
Вдячність безмірна доценту Ользі Петрик і колегам, за Вашу працю, тепло і майстерність!
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/05/5.jpg)