Системно і послідовно працюємо над удосконаленням освітніх програм.
Адже навчання не обмежується стінами вишу: 6 лютого 2024 року студенти і викладачі кафедри логопедії та інноваційних технологій в інклюзії взяли участь у відкритій презентації Юрія та Катерини Лозовенко рекомендацій для розвитку інклюзивності Івано-Франківська як підсумок спільного проєкту «Промприладу», компанії ORESUND та «Теплого міста».
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2024/02/1-1.jpg)
У його рамках було проведено низку тематичних подій, опитування доступності, в якому мешканці Івано-Франківська вказували найпроблемніші локації та давали оцінки наявній
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2024/02/2-1.jpg)
міській інфраструктурі, фокус-груп, щоб зібрати думки щодо проблем і можливих рішень та натурні обстеження на основі отриманої бази даних.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2024/02/5.jpg)
Документ, який презентувала компанія ORESUND містить:
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2024/02/3-1.jpg)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2024/02/2.jpg)
Презентацію було проведено компанією ORESUND спільно з платформою «Тепле Місто» на замовлення Фонду Промприлад у межах проєкту «Коворкінги та дитячі установи, створені для батьків з особливим акцентом на жінок та їхню участь у економічній діяльності».
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2024/02/3.jpg)
Цей проєкт створено Фондом Промприлад завдяки отриманому ґранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні» у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2024/02/6.jpg)
Під час заходу презентував свій додаток Ігор Романчук- Friendly city, який допоможе маломобільним, і не тільки, групам населення зорієнтуватися, де інклюзивне середовище в місті.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2024/02/1-3.jpg)
Багато цінних ідей і думок задля реалізації інклюзії та оновлення освітніх бакалаврської та магістерської програм, що функціонують на кафедрі: “Інклюзія в освіті” та “Спеціальна освіта”.
Далі буде!