Зустріч-представлення нового структурного підрозділу – Факультету управління

5 лютого 2024 року відбулася зустріч керівництва факультету управління, завідувачів кафедр, гарантів освітніх програм та викладачів із студентами.
Під час зустрічі з вітальним словом виступила перша проректорка університету Якубів Валентина Михайлівна та підкреслила актуальність і вчасність відкриття факультету.
Декан факультету П’ятничук Ірина Дмитрівна презентувала структуру факультету та подальші плани діяльності факультету.
Більш детальніші настанови на цей навчальний семестр висловили завідувачі кафедр та гаранти освітніх програм:
– завідувач кафедри логопедії та інноваційних технологій в інклюзії Джус Оксана Володимирівна,
завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Жук Ольга Іванівна,
– завідувач кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування Томашевська Антоніна Василівна,
– завідувач кафедри менеджменту у інформаційних технологіях Гой Наталія Василівна і представники деканату.