Академічна мобільність в дії: гостьова лекція завідувача кафедри Оксани ДЖУС

прочитала гостьову лекцію “Стратегії й технології інклюзивного навчання” в рамках однойменного курсу для майбутніх докторів філософії зі спеціальності 015 Професійна освіта.

За словами здобувача другого  року  Євгена Греня,  «…це була дуже надихаюча лекція, яка стала нашою спільною розмовою-роздумом про майбутнє України, в якій інклюзія має стати загальнонаціональною культурою прийняття. Ми вже повинні досліджувати інклюзію в розрізі воєнного виклику національного масштабу і артикулювати це питання в науково-практичних дослідженнях для формування візії майбутнього країни та нації».

Розширюємо співрацю з колегами і наближаємо перемогу спільно.

Детальніше: http://surl.li/qlpsf