Майбутні логопеди завершили навчання у Літній школі для студентів університету з розвитку нанотехнологій, Індустрії 4.0 та штучного інтелекту в Словенії

Упродовж 3-16 липня 30 студентів Прикарпатського університету різних спеціальностей брали участь у Літній школі в Університеті Нової Гориці в Словенії. Зважаючи на обмеження щодо перетину кордону 100 студентів університету взяли участь у тренінгах онлайн.

Серед них – і студенти-третьокурсники-майбутні логопеди кафедри професійної освіти та інноваційних технологій (ОП “Спеціальна освіта” спеціальності 016.01 Логопедія), які брали участь у конкурсі стартапів у рамках святкування Дня університету: стартап “Іnclusion: “Інклюзія в дії: асистент вчителя на заміну”.

На тренінгах Літньої школи студенти Прикарпатського університету разом зі студентами Республіки Польщі та Італії працювали у мультидисциплінарних командах.

Впродовж візиту перша проректорка Валентина Якубів обговорила перспективні напрями співпраці між університетами та нові можливості проектної співпраці з ректором Університету Нової Гориці Бостіаном Голобом.

За результатами Літньої школи студенти Прикарпатського університету разом зі студентами Республіки Польщі та Італії, працюючи у мультидисциплінарних командах, створили 5 стартапів у сфері нанотехнологій, медицини, штучного інтелекту.

Отримані знання, вміння і досвід у поєднанні науки і бізнесу дадуть змогу нашим студентам розширити свої можливості працевлаштування на ринку праці.