Участь у конференції «Педагогіка сучасності: виклики і перспективи цифрової доби»

17 січня 2024 року завідувач кафедри Оксана ДЖУС взяла участь у пленарному засіданні ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Педагогіка сучасності: виклики і перспективи цифрової доби» з темою «Досвід соціальної інклюзії українська академічної діаспори: виклики сучасних міграційних процесів».

Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України,  Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти»,  Національна академія педагогічних наук України, Інститут педагогіки НАПН України, Державна науково-педагогічна бібліотека

України імені В.О. Сухомлинського, Рада молодих учених при МОН України, КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», ГО «Українська асоціація дослідників освіти», ГО Інноваційний університет, Мережа шкіл Educator, БО «Благодійний фонд Освітня фундація

МрійДій», ГО «Освіта 360», Університет Григорія Сковороди в Переяславі й Центр інноваційного навчання та трансферу технологій.

Захід став об’єднуючим майданчиком для професійної комунікації провідних науковців, молодих дослідників, здобувачів освіти та практиків-освітян України задля розвитку педагогічної науки, поширення галузевих і міждисциплінарних знань, результатів наукових досліджень, теоретичних напрацювань і практичного досвіду їх упровадження.