Співпраця з громадами: тренінг навичок психологічної самодопомоги та підтримки дітей в час війни

Асистент кафедри логопедії та інноваційних технологій в інклюзії – Анастасія ФЕДОРІВ провела тренінг навичок психологічної самодопомоги та підтримки дітей в час війни для Бережанської громади.
Учасники тренінгу отримали підтримку психолога та групи; вдосконалили вміння розпізнавати та керувати своїми емоціями; навчилися технік швидкої психологічної допомоги та самодопомоги; опанували техніки боротьби з страшними і повторюваними сновидіннями; змогли опанувати постійні тривожні думки та переживання; навчилися долати страхи ( та фобії), які виникли в час війни.
Захід проводиться в рамках проєкту “Бережи себе – збережи родину” у партнерстві з БО “Українська освітня платформа” та БМГО “Рідне місто” та за підтримки Бережанська міська рада.