Участь кафедри у Всеукраїнському просвітницькому проєкті “ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ В ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ЛОГОПЕДА”

24 листопада 2023 року на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках Всеукраїнського просвітницького проєкту “ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ В ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ЛОГОПЕДА” відбувся інтерактивний тренінг-інтенсив, участь 3у якому взяли студенти-бакалаври, магістранти, випускники і стейкголдери освітніх програм кафедри “Спеціальна освіта” та “Інклюзія в освіті”.
Захід організований департаментом освіти і науки Івано-Франківської ОДА спільно з Громадською організацією «Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні» та з освітньо – тренінговим центром «ЛОГОДАР».
Спікер та тренер – Тетяна ЯРМАК.
Основною місією даного заходу стала популяризація професії «Логопед», привернення уваги батьків до важливості розвитку та корекції мовлення дитини, дорослих, що мають мовленнєві порушення, а також – державних інституцій до нагальних питань в логопедії за запитом практикуючих фахівців, об’єднання й згуртування колег, що працюють в державних та приватних закладах освіти, інклюзивно-ресурсних центрах, лікарнях тощо задля обміну практичним досвідом.