24 листопада 2023 року на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках Всеукраїнського просвітницького проєкту “ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ В ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ЛОГОПЕДА” відбувся інтерактивний тренінг-інтенсив, участь 3у якому взяли студенти-бакалаври, магістранти, випускники і стейкголдери освітніх програм кафедри “Спеціальна освіта” та “Інклюзія в освіті”.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/11.jpg)
Захід організований департаментом освіти і науки Івано-Франківської ОДА спільно з Громадською організацією «Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні» та з освітньо – тренінговим центром «ЛОГОДАР».
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/zobrazhennia_viber_2023-12-05_20-36-06-258.jpg)
Спікер та тренер – Тетяна ЯРМАК.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/chvamivm.jpg)
Основною місією даного заходу стала популяризація професії «Логопед», привернення уваги батьків до важливості розвитку та корекції мовлення дитини, дорослих, що мають мовленнєві порушення, а також – державних інституцій до нагальних питань в логопедії за запитом практикуючих фахівців, об’єднання й згуртування колег, що працюють в державних та приватних закладах освіти, інклюзивно-ресурсних центрах, лікарнях тощо задля обміну практичним досвідом.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/avpa.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/ken.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/111.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/234.jpg)