Радіємо успіхам студентів нашої кафедри: Юлія ВИТВИЦЬКА, студентка 2 курсу освітньої програми «Спеціальна освіта» ОР бакалавр спеціальності 016 Спеціальна освіта спеціалізації 016.01 Логопедія увійшла в ТОП-100 найкращих студентів Івано-Франківська!
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/uktsuk.jpg)
100 успішних у навчанні та громадсько активних студентів будуть отримувати по 2 500 гривень щомісяця впродовж 2024 року![🤩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/2/16/1f929.png)
![🤩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/2/16/1f929.png)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/122345.jpg)
“Університети самі подавали кандидатури розумників, а ми заохочуємо їх гривнею! Тішимось, що ви навчаєтесь в Івано-Франківську і показуєте класні результати! Так тримати!
” – зазначив у своїх соціальних мережах міський голова Руслан Марцінків
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f4aa.png)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/1223.jpg)
Вітали та вручали пам’ятні статуетки співголови стипендіальної комісії, заступник міського голови – директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторія Дротянко та заступник міського голови Левицький Олександр.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/111-1.jpg)