Упродовж 6-7 грудня (повітряні тривоги, “замінування” та інші “радощі” воєнного часу…) на кафедрі відбувався І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/1-2.jpg)
Студенти 2, 3 і 4 курсу ОР Бакалавр спеціальності 016 Спеціальна освіта 016.01 Логопедія не тільки вправлялися у перевірці теоретичних і практичних знань з логопедії, спеціальних педагогіки та психології, а й креативили![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/2/16/1f525.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/2/16/1f393.png)
![👑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/2/16/1f451.png)
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/2/16/1f525.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/2/16/1f393.png)
![👑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/2/16/1f451.png)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/67.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/2.jpg)
Командна робота з моделювання стратегії розвитку власного логопедичного центру, індивідуальні презентації і плани-мрії-мотивування для майбутніх абітурієнтів кафедри, а ще – про бренд і брендинг логопеда-практика і науковця![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/2/16/1f525.png)
![👑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/2/16/1f451.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/2/16/1f393.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/2/16/1f525.png)
![👑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/2/16/1f451.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/2/16/1f393.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/5.jpg)
І, звісно (адже олімпіада відбувалася у день Святого Миколая), – запах свтята, мандаринок, солодощів, попри всі виклики часу![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taf/2/16/2744.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/2/16/1f970.png)
![🎂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta4/2/16/1f382.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taf/2/16/2744.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/2/16/1f970.png)
![🎂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta4/2/16/1f382.png)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/6.jpg)
Рішенням журі було обрано переможців:
1 місце – Уляна Мицак (студентка групи СОЛ-41)![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/2/16/1f947.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/2/16/1f947.png)
2 місце – Вікторія Добромірська (студентка групи СОЛ-21)![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f948.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f948.png)
3 місце розділили Юлія Витвицька та Іванна Вінтонович (студентки групи СОЛ-21)![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/2/16/1f949.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/2/16/1f949.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/2/16/1f949.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/2/16/1f949.png)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/3-1.jpg)
Щиро вітаємо учасників і переможців олімпіади!![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
Бажаємо подальших успіхів у навчанні, професійному й особистісному зростанні і нехай віра наша буде більшою за наші страхи!
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/photo_2023-12-06_16-49-46.jpg)
ПЕРМОГИ!![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/2/16/1f393.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/2/16/1f393.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)