Академічний вечір у день Святого Миколая – вдався!![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/2/16/1f393.png)
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/2/16/1f525.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/2/16/1f393.png)
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/2/16/1f525.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/2/16/1f3c6.png)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/408850876_1999479407077462_8281791588317055542_n.jpg)
6 грудня 2023 р. з ініціативи доцента кафедри Зоряни ЛЕНІВ у рамках міжкафедральної співпраці для студентів-магістрантів ОП «Інклюзія в освіті» та студентів-бакалаврів ОП “Спеціальна освіта” спеціальності 016 Спеціальна освіта спеціалізації 016.01 Логопедія кафедри відбулася гостьова відкрита лекція «Організація інклюзивного навчання у закладах освіти» КУЗАВИ ІРИНИ БОРИСІВНИ – доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/lektsiia_kuzava-i.b._6.12.2023.png)
Про інклюзію в найширшому сенсі, інклюзивну культуру, інклюзивне суспільство, інклюзивність як філософію.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/407832002_1999480493744020_7445932673256149194_n.jpg)
Практичні кейси, цікаво, змістовно, активно, інформативно!
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/12/408777494_1999484253743644_3559249175909681653_n.jpg)
Вдячність![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f49b.png)