“Спочатку було слово…”
Викладачі і студенти кафедри долучилися до заходу, організованого в межах благодійної акції «Українській молоді – європейську книгу!»
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/11/11-1.jpg)
«Немає в житті кожного з нас нічого святішого за книгу! Всі наші вороги завжди нищили українське слово, українську книгу або ж викрадали нашу літературу, видаючи за свою. Тому що розуміли силу, знання та закладену у ній філософію», – зазначив у вітальному слові ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда під час заходу, присвяченому передачі книг, що відбувся в змішаному форматі у виставковій залі Навчально-наукового центру образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/11/2.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/11/7.jpg)
В університеті з ентузіазмом підтримали ініціативу міжнародної допомоги з відновлення бібліотечних фондів українських освітніх закладів, центрів та книгозбірень, які потребують підтримки через російську агресію.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/11/3-1.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/11/4.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/11/6-1.jpg)
Детальніше: https://pnu.edu.ua/blog/2023/11/16/51549/