І цьогоріч – незмінна традиція кафедри: доєднатися до спільноукраїнського таїнства – ХХІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, і вперто, наполегливо крокувати-їхати-простувати дорогами України – переплутаними нитками любові….
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/11/1-2.jpg)
Адже читав текст радіодиктанту актор театру та кіно, випускник спеціальності «Політологія» та Інституту мистецтв нашого університету Олексій Гнатковський, який зіграв Івана Довбуша у фільмі «Довбуш».
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/11/33-1.jpg)
«Потрібно пам’ятати, що мова є надпотужною зброєю, яку ми маємо берегти і розвивати. Зараз, під час війни, написання радіодиктанту вчергове доводить, що… це наші постріли ворогу для нашої майбутньої Перемоги!», – підкреслив керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана-Франка, народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Ростислав Держипільський.
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/11/55-1.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2023/11/396198752_1976985809326822_4555788791996834906_n.jpg)
Детальніше: https://pnu.edu.ua/blog/2023/10/27/51096/