Всеукраїнський радіодиктант національної єдності: мова – це надпотужна зброя для нашої спільної Перемоги!

І цьогоріч – незмінна традиція  кафедри: доєднатися до спільноукраїнського таїнства – ХХІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, і вперто, наполегливо крокувати-їхати-простувати дорогами України – переплутаними нитками любові….
Адже читав текст радіодиктанту актор театру та кіно, випускник спеціальності «Політологія» та Інституту мистецтв нашого університету  Олексій Гнатковський, який зіграв Івана Довбуша у фільмі «Довбуш».
«Потрібно пам’ятати, що мова є надпотужною зброєю, яку ми маємо берегти і розвивати. Зараз, під час війни, написання радіодиктанту вчергове доводить, що… це наші постріли ворогу для нашої майбутньої Перемоги!», – підкреслив керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана-Франка, народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Ростислав Держипільський.