Проєкт «Зустріч з практиком»: Наталія СУМСЬКА

Доброю традицією кафедри  є проєкт «Зустріч з практиком», в рамках якого 20 вересня 2023, з ініціативи доцента кафедри Зоряни ЛЕНІВ, студенти-бакалаври – майбутні логопеди спілкувалися і дискутували з Наталією Сумською  – практикуючим логопедом-дефектологом, нейропсихологом, засновницею та керівницею дитячого мовного клубу «LOGOS» (м. Маріуполь), директоркою президії Асоціації Практикуючих логопедів України, спікеркою міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій та вебінарів з 27-річним стажем.
“Сучасний інноваційний логопед: хто він?
Які виклики очікують його в сучасних умовах? Де шукати натхнення й опору в буремні часи?..
В чому успіх і призначення, місія цієї непростої професії?..
За словами Наталії Володимирівни, – у любові до своєї справи, до людей, до дітей, до своєї держави, бо лише у ній, любові в усіх її проявах, – сила💛💙
Цікаво, активно, натхненно!