Урочиста посвята у першокурсники студентів-логопедів

“То є мої гори! Я тут ґазда…”
Стояти міцно на Своїй землі, відчувати її силу, набиратися з неї життєдайної енергії, усвідомлювати відповідальність не тільки перед тими, хто виборов, утримав, зберіг її для нас, щоб ВІЛЬНО, ВПЕВНЕНО, УСІМ СЕРЦЕМ відчувати, що то є НАШІ гори…, а й перед тими, хто буде жити після нас на нашій землі…
Вперше, символічно ВИСОКО на Кривопільському перевалі – посвята 5-го, ювілейного набору першокурсників-логопедів кафедри професійної освіти та інноваційних технологій  за участі й підтримки старшокурсників-логопедів та студентів і викладачів Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки рідного університету.
Радіємо РАЗОМ з усіма, хто доклав зусиль, щоб у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника постала унікальна, вкрай потрібна спеціальність 016 Спеціальна освіта (016.01 Логопедія).
Логопедична бакалаврська родина першокурсників впевнена, що “Мова то зброя країни! І ми, майбутні логопеди, переконані що, мова – це серце народу, а ми – таємна зброя України, яка робить це серце міцним і живим! Наша місія допомагати людям з порушеннями мовлення та навчати їх вільно висловлювати свої думки. Ми, немов «інженери», проєктуємо та вибудовуємо правильне мовлення для насолоди спілкування одне із одним. Ми зміцнюємо комунікацію між українцями, для розквіту сильної нації та сильної держави України!”
Зростаємо РАЗОМ, перемагаємо РАЗОМ!
Вдячність безмірна усім, хто сприяв і долучився до реалізації заходу, насамперед, – дирекції та студентському сенату Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки, первинній профспілковій організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, колегам, друзям і однодумцям!