Менеджмент розвитку дітей із розладами спектру аутизму: досвід США для Україн
З метою обміну професійним досвідом щодо проблем медико-психолого-педагогічної допомоги дітям з розладами спектру аутизму та налагодження співпраці між фахівцями Івано-Франківської області та командою дитячих психіатрів і клінічних психологів з США (Oregon Health & Science University (OHSU), Rush University Medical Center), а також участі у Круглому столі на тему: «Менеджмент розвитку дітей із розладами спектру аутизму: досвід США для України» в період з 13 – 15 вересня 2017 року в університеті перебуватиме делегація з США.
Аутизм: підходи до діагностики та ранніх втручань.
Досвід США для України
З метою обміну професійним досвідом щодо проблем медико-психолого-педагогічної допомоги дітям з розладами спектру аутизму та налагодження співпраці між фахівцями Івано-Франківської області та командою дитячих психіатрів і клінічних психологів з США (Oregon Health & Science University (OHSU), Rush University Medical Center), а також участі у Круглому столі на тему: «Аутизм: підходи до діагностики та ранніх втручань. Досвід США для України» в період з 3 по 7 жовтня 2018 року в університеті перебуватиме делегація з США.
Відбулася зустріч Linda Schmidt, Viktoriya Brzhezytskaya, Tatiana Terdal, Robert Nickel з Уляною Супрун у Міністерстві охорони здоров’я. Зустріч була коротка, але дуже продуктивна. Обговорювалися в тому числі ідеї, висловлені у резолюції Круглого столу, що відбувся 6.10.18 у Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Психічне здоров’я підлітків: досвід США для України
З метою обміну професійним досвідом щодо проблем медико-психолого-педагогічної допомоги підліткам з нейророзвитковими розладами та налагодження співпраці між фахівцями Івано-Франківської області та командою дитячих психіатрів і клінічних психологів з США (Oregon Health & Science University (OHSU), а також з метою проведення навчальних семінарів для фахівців України на тему: «Психічне здоров’я підлітків: досвід США для України» в період з 25 по 30 вересня 2019 року в університеті перебуватиме делегація з США.
У цьому коротенькому відео Ханна Сенфорд-Келлер говорить, що рада перебувати у ПНУ та повернеться для продовження співпраці. Всіляко підтримуємо!
Fulbright Specialist Program, 2019
З метою обміну професійним досвідом щодо проблем психолого-педагогічної допомоги дітям з розладами спектру аутизму, зміцнення міжнародних інституційних зв’язків у рамках грантового проекту Fulbright Specialist Program (засновники U.S. Department of State, Bureau of Educational and Cultural Affairs (ECA) у період з 16 червня до 3 липня в університеті працюватиме проф. Елісон Вайнер (RUSH UNIVERSITY, Chicago, USA) – див. наказ №201
STAT workshop, 23 серпня 2020
Унікальна нагода навчатися у проф. Роберта Нікеля (Oregon Health & Science University) для студентів та викладачів ОП “Дитяча психологія та психологічна практика”. Наші студенти-психологи володітимуть найсучаснішим і науководоказовим методом ранньої діагностики аутизму!
Project ECHO
5 лютого 2021
Інтеграція дитини з аутизмом у інклюзивне середовище класу
Fulbright Specialist Program, 2020
З метою обміну професійним досвідом щодо надання психологічної допомоги дітям та підліткам та читання лекцій для студентів ОП “Дитяча психологія та психологічна практика” у рамках грантового проекту Fulbright Specialist Program (засновники U.S. Department of State, Bureau of Educational and Cultural Affairs (ECA) буде запрошена Linda Schmidt (M.D., Assistant Professor of Psychiatry, Division of Child and Adolescent Psychiatry, School of Medicine) – див. лист грантового фонду.
У звязку з пандемією COVID-19 приїзд фахівця було перенесено на період після відміни карантину (заплановано на вересень-жовтень 2021 року)