31 травня 2018 року Психологічний кіноклуб, співорганізаторами якого є доценти кафедри Володимир Мицько та Юрій Сидорик, продовжив роботу переглядом фільму “Тіло і душа” Ільдіко Іньєді.
Спільно з учасниками і модераторами обговорили питання про синдром Аспергера, про постмодерністське кіно, про ставлення до тварин, про первинність думок чи емоцій, про перцептивне, схеми, про одинокість та почуття.
І фільм, і обговорення сьогодні викликали різні емоції та рефлексії, запитання про норму і патологію, про причини любовної залежності, про ілюзорність реальності, про аперцепцію та каузальну атрибуцію, про причини психозів, про ризики та стигми гуманного ставлення до психічно хворих людей, про суб’єктивність моральних суджень, а ще про ціну прихильності представників протилежної статі…. Кожен з присутніх тримав “запас інтелектуальної їжі” для подальших роздумів.
27 грудня 2017 р. у читальному залі імені Богдана Гаврилишина Прикарпатського національного університету психологічний кіноклуб, одним із засновників і членом якого є доцент кафедри Володимир Мицько, знову зібрав однодумців, зацікавлених у тонкощах життєвих історій. Перегляд художнього фільму “Невидимий світ” та його обговорення зумовили висновок присутніх про те, що любов, віра в іншу людину допомагає долати найжорсткіші стереотипи та межі.
29 листопада 2017 р. з ініціативи доцентів кафедр соціальної психології, професійної освіти та інноваційних технологій Юрія Сидорика, Володимира Мицька та Надії Когутяк в рамках діяльності Школи майбутнього психолога і Центру когнітивної психології та психотерапії в університеті розпочав роботу психологічний кіноклуб – платформа для перегляду кінострічок з метою кращого розуміння власних почуттів та емоційного стану інших людей, знайомство і зустрічі тих, хто цікавиться і вивчає психологію.
http://www.pu.if.ua/uk/novyny/6866-v-universyteti-rozpochav-robotu-psykholohichnyi-kinoklub