Насичений день, але вповні використовуємо велику працю Збройних Сил України, щоб вчитися і навчати. Чергова зустріч з практиком!
Христина БЕДРІЙ – тренерка International Academy of Tutoring, сертифікована та акредитована тьюторка в Collegium Wratislaviense, координаторка з роботи з тьюторами та навчання менторів ГО «Навчай для України» про “Тьюторинг і практики його впровадження у роботі з дітьми з особливими освітиніми потребами» зі студентами-бакалаврами і магістрантами-майбутніми логопедами.
Різні курси, різні дисципліни, але жодного дня без активностей, які доповнюють, поглиблюють, розширюють знання студентів на освітніх програмах кафедри: магістерській – “Інклюзія в освіті” та бакалаврській – “Спеціальна освіта” за спеціальністю 016 Спеціальна освіта спеціалізацією 016.01 Логопедія!
Дякуємо щиро і сподіваємося на подальшу співпрацю!