Участь завідувачки кафедри Оксани ДЖУС в освітній конференції «Івано-Франківськ: Серпнева»

28 серпня 2024 р. завідувач кафедри Оксани ДЖУС на запрошення Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Івано-Франківська взяла участь в освітній конференції «Івано-Франківськ: Серпнева».

Як спікер на локації «Інклюзивне освітнє середовище» Оксана ДЖУС  презентувала доповідь “Інклюзія в освіті в українському світі: виклики, можливості, перспективи і невід’ємна складова перемоги”.
Радісно бачити і бути на одній хвилі з друзями, колегами, однодумцями, найяскравішими колишніми студентами та їх батьками (мамами): дуже тепла і натхненна атмосфера цілої актової зали активних, вмотивованих освітян, готових реалізовувати інклюзію в освіті в українському світі!