Дебют кафедри і кафедралів-логопедів на Stefanyk – FM

13 травня 2024 року дебютували з міжкафедральним проєктом “Логопедичні зустрічі” на Stefanyk – FM!
Логопед – це фахівець, який допомагає красиво, правильно, впевнено, без помилок говорити УСІМ: і дорослим, і малим!
Про єдину на Прикарпатті кафедру логопедії та інноваційних технологій в інклюзії (Факультет управління управління Прикарпатського національного університету Ім.В.Стефаника), яка здійснює підготовку і бакалаврів, і магістрів-логопедів, про її освітні програми – «Спеціальна освіта», «Інклюзія в освіті»: про особливості навчання і підготовку студентів цих освітніх програм до роботи з людьми з особливими освітніми потребами – в сьогоднішній радіопрограмі.
Кафедра журналістики ПНУ ім.Василя Стефаника стартували на студентському радіо.
Дякуємо, Ігор Бойчук за новий досвід, емоції, подолання страхів і можливість доносити результати нашої праці!
У наступний понеділок буде ще!