Великодня писанка – Воїну!

#кафедра_логопедії_та_інноваційних_технологій_в_інклюзії Факультет управління Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника і фантастична Майстриня-наставниця Оксана Веретко з колегами кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну писали ПИСАНКИ, які поїдуть на фронт нашим Воїнам, які тримають небо над Україною…
Це не тільки данина давній, ще дохристиянській традиції, – це магія, медитація, арттерапія….
Неймовірне дійство, яке об’єднало спільною радістю й насолодою колег і студентів-логопедів: майже “Ефект Медичі” Франса Йохансона))
Впевнені, що на перетині спеціальностей, галузей та ідей-творінь-спільнопраці народжується завжи щось більше, аніж планувалося!
Далі буде!..
Вдячність за гостинність, відкритість, тепло Оксана Веретко і всій кафедрі методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну!