3 березня 2021 року на базі Ресурсного центру з інклюзивної освіти кафедри відбувся науково-практичний семінар «Сучасні аспекти підготовки майбутніх логопедів до професійної дільності: досвід та інновації”.
Спікерами заходу стали: Ярослава Василишин (завідувач відділом виробничої (навчальної) практики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»), Галина Голуб’як (директор ЗДО №30 “Ластівка”), Галина Будейчук (директор ІРЦ Яремчанської міської ради Івано-Франківської області), Надія Яцишин (дитячий невролог, логопед-дефектолог, асистент кафедри професійної освіти та інноваційних технологій), Людмила Михайлова (директор комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Коломийської міської ради Івано-Франківської області”).
Модератор заходу – Ірина Кучерак (доцент кафедри професійної освіти та інноваційних технологій)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2021/03/1-1.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2021/03/2.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2021/03/3.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2021/03/4.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2021/03/5-1.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2021/03/6.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2021/03/7.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2021/03/8.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2021/03/9.jpg)
![](https://kpoit.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/21/2021/03/10.jpg)